רדיו "קול רגע" (רדיו גליל עמקים) החל שידוריו בספטמבר 1996 כזכיין של הרשות השנייה לרדיו ולטלוויזיה. הרדיו שלנו הוא התחנה המואזנת ביותר בצפון. באזור השידור שלנו חיים כ – 750,000 איש. מרמת הגולן במזרח ועד פאתי חיפה במערב, מגבול הצפון ועד ואדי-ערה ובקעת הירדן בקו הדרומי. מתחם התחנה והאולפנים החדישים שלנו משתרע על 14 דונם של חורש עצי אלון תבור בקיבוץ בית קשת אשר בלב האזור. לוח המשדרים של רדיו “קול רגע” הוא שילוב של אקטואליה, שעשועונים ומוסיקה. כיום הוא גם כלי התקשורת הבלבדי בצפון שנותן לתושבי האזור חדשות אזוריות בזמן אמיתי. אנחנו משדרים מבזקי חדשות מקומיות בכל שעה, יומני אקטואליה מקומית ויוצאים לשטח לכסות אירועים מיוחדים בשידורים חיים. מערכת הספורט של “קול רגע” מכסה את כל אירועי הספורט בארץ כשהדגש הוא על ספורט אזורי בכל הליגות ובכל הענפים.

בשנת 2020 עלינו לאוויר עם תדר נוסף 106.4 FM , הפונה למגזר הרוסי הרחב באזורנו ומחבר גם אותו למדורת השבט של תושבי האזור דרך שידורי אקטואליה ופנאי בשפה הרוסית.

מחלקת השיווק שלנו מציעה למפרסמים מגוון של נגיעות בתושבי האזור, החל מתשדירי הרדיו המסורתיים, דרך מבצעי קידום מכירות ועד למבצעי שידור מורכבים שמשלבים שידורי שטח עם ניידת השידור שלנו וכמובן כיסוי אינטרנטי מקיף בכל אפיוני הרשת. היום אתם יכולים להאזין לנו בדרך המסורתית בתדרים 96FM 91.5FM, באמצעות הטלוויזיה, האפליקציה, הפודקאסטים או דרך אתר האינטרנט בו תוכלו ליהנות ממאגר תכנים נבחרים. תוכלו גם להגיע לקיבוץ בית קשת ללמוד איך נעשית עיתונות מקומית אמיתית ועל הדרך לגעת בפיסת היסטוריה של מדינת ישראל בביקור בצריף הנשיא בן צבי שנמצא במתחם התחנה.

בזכותכם המאזינים אנחנו ממשיכים לעשות רדיו שנוגע. רדיו אזורי אמיתי.