אסון בכביש 90: אילן פייביש מכרמיאל וצחי מנשרי נהרגו בתאונה קשה

רותם אטיאס | 25.05.24

האסון הכבד אירע סמוך לשעה 6 וחצי הבוקר אז דווח לכוחות ההצלה על רכב שהתהפך ועלה באש, בכביש 90 בין קליה לאבנת. חובשים ופרמדיקים של מד"א מדווחים על 2 גברים כבני 50 ללא סימני חיים וקובעו את מותם.

פראמדיקית מד"א, סיגלית מזרחי סיפרה: "מדובר בתאונה מזעזעת, ראינו בשולי הכביש רכב עולה באש ולא ניתן היה להתקרב, עד ראייה סיפר שברכב היו שני נוסעים שלא הצליחו להיחלץ, לאחר כיבוי הרכב ונאלצנו לקבוע את מותם של שני הנוסעים". המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.

מפרטים ראשונים עולה כי השניים נסעו ברכב פרארי שככל הנראה איבד שליטה והתהפך ואז עלה באש כשבאותו זמן בנו של אחד ההרוגים נסע מאחור ולא הצליח לסייע.

נבדק האם השניים נסעו ברכב כחלק מנסיעת התרשמות כחלק מהכתבה שעוסקת בכלי רכב.

מכבאות והצלה מחוז יו"ש נמסר: "סמוך לשעה שבע בבוקר הוזנקו לוחמי האש מהתחנה האזורית בנימין לתאונת דרכים סמוך לקיבוץ קליה בצפון ים המלח. עם הגעת הצוותים למקום, הם זיהו רכב פרטי העולה באש. לוחמי האש החלו מיד בפעולות לכיבוי הרכב הבוער. תוך כדי פעולות הכיבוי בוצע תחקור על ידי מפקד המשמרת על הנוסעים ברכב. על פי העדויות שני נוסעים שהיו ברכב, לא הצליחו להיחלץ ממנו. עם סיום פעולות הכיבוי החלו לוחמי האש בפעולות לחילוץ על ידי כלים הידראוליים ייעודיים. פעולות אלו לקחו זמן רב עקב אופי התאונה וכדי לשמור על כבוד המת".