סיבוב פרסה: שי יזרעאלי החליט לעצור את קמפיין הבחירות

ירין דורון | מדברים ברדיו | 17.04.23

כחצי שנה לבחירות לרשויות המקומיות: דרמה במרוץ לראשות המועצה האזורית "עמק יזרעאל". יש יזרעאלי מהמועמדים המובילים לראשות המועצה, הודיע אתמול על פרישה מהמרוץ, כדי לפנות לטענתו את הדרך לראש המועצה אייל בצר.

בפוסט בפייסבוק כתב יזרעאלי כי "מאחר ואייל טרם הודיע על החלטתו האם יתמודד שוב, החלטתי שלא ארוץ נגדו ולא אסגור את הדלת בפניו. יש זמן לכל דבר, ועכשיו לא הזמן למלחמה בתוך הבית". נזכיר כי נכון לרגע זה המועמדים לראשות המועצה הם שלומית שיחור ועפרי רביב שהתבטא בעקבות הכרזתו של יזרעאלי על פרישתו וכניסתו הצפויה של אייל בצר למרוץ על ראשות המועצה, ואמר כי "אני שמח על כל מתמודד שמצטרף למרוץ. לצערנו השנים האחרונות העמק קצת נרדם ואיבד את מקומו הטבעי בחברה הישראלית, אני מאמין בכוחנו להביא את השינוי". נציין כי צפויים להודיע בקרוב על התמודדותם מועמדים נוספים.

יזרעאלי

בראיון לירין דורון בתוכנית "מדברים ברדיו" אמר יזרעאלי: "אנחנו נמצאים בכאוס מטורף של היעדר שלטון יציב בירושלים מגיע אלינו לתוך עמק יזרעאל. אנחנו יודעים שהולכות לרדת עלינו גזרות חדשות כמו חוק הרעש שיחזיר את שדה התעופה לבמה ומי שיודע להילחם בזה זה ראש המועצה אייל בצר. נכון שלמדתי מבצר אני לא באתי לחפש תפקיד, זה מתבשל אצלי תקופה ארוכה שלעולם לא אבגוד במי שבנה אותי. אחד מהם היה אריאל שרון ובצר שהרים אותי ושם אותי בתפקיד קריטי. אנחנו מבחינתי בנקודת משבר של המדינה ואין טעם להפגין אם בתוך הבית אנחנו לא יכולים להתארגן. בצר יכול לעשות פה עוד חצי קדנציה לא מחליפים סוס מנצח. אני לא חושב שבצר החליט ואני לא פורש אני מקפיא – אני חושב שהאזרחים צריכים את ההכוונה שלו והידע שלו כי אי אפשר לשחק פה בתושבים. אני לא הימור אני בא מעשייה ולא פורש מהחיים הפוליטיים. אם בצר יחליט שהוא לא מתמודד נסיק את המסקנות ונשקול מה עושים".

להאזנה