פרסום ראשון: עפרי רביב פורש וחובר לשלומית שיחור בעמק יזרעאל

ירין דורון | 19.07.23

פרסום ראשון: שלושה חודשים לפני הבחירות לרשויות המקומיות חבירה ראשונה בעמק יזרעאל. עפרי רביב המועמד לראשות המועצה פרש מהמרוץ וחבר לשלומית שיחור. לחדשות "קול רגע" נודע כי רביב גישש גם אצל מועמדים נוספים ובסוף החליט להצטרף לשיחור. מטעמם של שני הצדדים אישרו את הפרטים.

ל"קול רגע" נודע כי התפקידים שהובטחו לרביב כוללים ממלא מקום ראש המועצה, סגן שלישי ויו"ר ועדה לתכנון ובנייה.

שיחור-רייכמן התייחסה למהלך הפוליטי: "החיבור בינונו הוא מאוד טבעי, מהתחלה ראינו שאנחנו מדברים על אותם נושאים והוא חיבור טוב לעמק. לאורך כל הדרך הבנתי שהדגש הוא בניית צוות ועפרי הולך להיות כוח משמעותי. אני לא שוללת חיבורים נוספים בעתיד".

רביב: "בהחלט עשיתי קמפיין משמעותי, הגעתי להעיר את העמק ובסוף ככל שעובר הזמן הבנתי שהיא המועמדת הנכונה להוביל את העמק. דיברתי עם כל המועמדים כי היה חשוב לי לשמוע אותם והיו כאלה שהציעו לי הרבה יותר אבל עם שלומית ראיתי עין בעין את הדברים".

המועמד לראשות המועצה, שמוליק דודאי, הגיב למהלך: "החבירה הזאת לא הפתיעה אותי, לא נפלתי מהכיסא. עפרי דיבר עם כולנו הקמפיין התחיל יפה עד שאנחנו נכנסתי ולקחתי לו את הקמפיין הקיבוצי. המהלך הזה הוביל אותו לקשיים כלכליים שאילץ אותו לחבור ובסוף הוא התחבר למי שהיה מוכן לשלם לו יותר".