בתאריך 21/01/24 התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל מאדם שמסר כי בעת שנסע בכביש חסמו אותו שני כלי רכב, חטפו אותו, לקחו אותו לכספומט ותחת איומים גרמו לו להוציא להם כסף.

מיד עם קבלת התלונה נפתחה חקירה מאומצת ונעצרו שלושה חשודים במעשה. מחומר החקירה עלה כי זמן קצר לפני החטיפה ישב הקורבן בעיר כרמיאל עם אישה והחשודים שעברו במקום זיהו אותה כבת משפחתם.

לאחר שהקורבן נפרד מהאישה, הוא נסע לכיוון ביתו וסמוך לישוב ראס אל עין חסמו אותו הרכבים ובאיומים הסיעו אותו ליער. בעת שנכחו ביער הודיעו החשודים לקורבן כי עליו לשלם להם כסף על שנפגש עם בת משפחתם ולקחו אותו לכספומט בכפר ראמה שם מסר להם סכום של 4500 ש"ח שזהו הסכום המקסימלי אותו יכול היה למשוך.

החשודים המשיכו להחזיק בקורבן עד לשעה 00:00, לקחו אותו בשנית לכספומט וכאשר אזרח בלתי מעורב הגיע גם למקום, פנה אליו הקורבן וביקש שיחייג למשטרה. החשודים שזיהו את השיחה בין הקורבן לאזרח, נמלטו מהמקום והשאירו שם את הקורבן שהגיע מיד לתחנת המשטרה בכרמיאל.

כאמור, שוטרי המחוז הצפוני שהחלו בחקירת המקרה הגיעו תוך זמן קצר לזהות החשודים בני 20 ו-21 תושבי ראס אל עין ובן 27 תושב כמאנה ובתום שלב החקירה הוגשה כנגדם הצהרת תובע לפני הגשת כתב אישום ביום 08/02/24 על ידי פרקליטות מחוז חיפה.